یکی دیگر از خدماتی که در مجموعه مِستر تعمیرات به صورت تخصصی انجام می شود تعمیرات تعمیر مایکروفر می باشد. یکی از انواع وسایل مورد استفاده در منازل و … است. قطعات زیادی برای این دستگاه به کار رفته است که ممکن است با گذشت زمان و استفاده نامناسب خراب شده و نیاز به عیب یابی و تعمیرات مایکروفر باشد. از افتخارات ما سابقه مجموعه نیست چه بسا تعمیرگاه های مایکروفر متعددی هستند که با سابقه بیشتر در این حوزه به ساکنین تهران بزرگ این خدمت را ارائه می دهند افتخار این مجموعه رضایت مشتری است که ناشی از خدمات با قطعات اصلی و کیفیت بالای ارائه آن نسبت به هزینه ای منطقی در تعمیر ماکروفر میباشد. مِستر تعمیرات در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند. در اولین فرصت متخصصان خود را به محل شما میفرستیم. توجه داشته باشید که تمامی قطعات به کارگرفته شده در مراحل تعمیر، اورجینال بوده و شامل ضمانت می باشد. 

با گذر زمان ماکروفر (مایکروویو) تبدیل به لوازمی مهم در طبخ و گرم کردن غذا شده اند این امر باعث صرفه جویی در زمان و راحتی در استفاده از این دستگاه، این امکان را به ما می دهد که غذا های طبخ شده با کمترین هدر رفت مواد غذایی و بیشترین بازده را دارا باشد، خرابی های ایجاد شده شما را مجاب به یافتن تعمیرگاه مجاز یا نمایندگی تعمیرات ماکروفر در مجاورت خود می کند. این خرابی ها معمولا بخاطر بالا رفتن عمر دستگاه (بخصوص مگنترون که عمری خاص دارد)، اشتباهات رایج در استفاده و نوسانات برق می تواند رخ دهد.

8 ویژگی بی نظیر در تعمیر ماکروفر

 1. انجام 0 تا 100 تعمیر مایکروفر توکار، رومیزی، اینورتر در محل با نظارت کامل مشتری
 2. تامین و نگهداری با قطعات اصلی در بیش از 50 برند داخلی و خارجی
 3. ارائه گارانتی پس از خدمات از 3 تا 12 ماه با پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته
 4. دسترسی راحت در تهران به شعب و تعمیرگاه هایی که اطراف شما هستند.
 5. انجام سرویس مایکروفر به شکلی رایگان پس از انجام تعمیرات
 6. هزینه ای به صرفه، شما را تشویق به تعمیر ماکروفر می کند.
 7. سرویسکار پس از ثبت سفارش و دریافت درخواست شما با انجام هماهنگی لازم فورا در محل حاضر می شود.
 8. شرح کامل علت وقوع خرابی با توضیحاتی در مورد انجام باید و نباید ها برای عدم وقوع مجدد خرابی توسط تعمیرکار

چرا تعمیر ماکروفر در محل را نادیده نگیریم؟

 • با این کار از آسیب های ناشی از حمل و نقل مثل شکستن شیشه، سینی و درب دستگاه اجتناب می کنید.
 • معمولا ماکروویو ها مخصوصا در حجم های بالا وزن سنگینی دارند شما نیاز به تحمل این وزن را نخواهید داشت با تعمیرات مایکروفر در منزل امکانات نمایندگی را به خانه بیاورید.
 • با توجه به ترافیک روز افزون شهر تهران، مشکلات مربوط به جای پارک و هزینه های بالای برای پیک بخاطر حمل و نقل دستگاه یا حضور مستقیم شما در نمایندگی تعمیرات مایکروویو راه حل بهتری نیز وجود دارد تا از انجام شما می توانید از طریق تماس با تعمیرگاه مجاز تعمیرکار حرفه ای را بابت تعمیرات ماکروفر در محل فرابخوانید.
 • زمان حضور تکنسین توسط شما مشخص می گردد، انعطاف در زمان حضور تعمیرکار مایکروویو در منزل یا محل کار شما عملا از گرفتن مرخصی و یا خالی کردن بخشی از وقت خود برای پیدا کردن نمایندگی مناسب جلوگیری خواهد کرد.
 • تعمیر ماکروفر در محل این امکان را می دهد که شما ناظر تمامی مراحل تعمیرات در منزل خود باشید.
 • تایید قطعات جدید برای تعویض بوسیله شما و با نظارت شما صورت می گیرد.
 • تعیین هزینه دقیق و مشورت صادقانه از طرف تعمیرکار برای انجام کار یا به صرفه نبودن آن و راهنمایی بابت تهیه دستگاهی جدید
 • تعمیر ماکروفر توکار ، رومیزی ، سولاردام ، اینورتر یا ترانسی و تمامی مدل های موجود در بازار
 • عملکرد دستگاه تعمیر شده در نزد مشتری تست و سپس تحویل ایشان داده می شود که هر گونه شک و شبه ناشی از برطرف نشدن مشکل را رفع میکند سپس گارانتی و فاکتور کتبی تحویل ایشان داده می شود.

ماکروفر خود را به دست متخصصین تعمیرات بسپارید

سپردن تعمیرات مایکروویو به افراد متخصص از جهات مختلف موضوعی مهم است یکی از برجسته ترین موضوعات حفظ ایمنی کاربر دستگاه از قرار گرفتن در مقابل اشعه مضر است که با اقدامات صحیح در نحوه انجام تعمیر مایکروفر و سولاردام ها به وسیله متخصصان تعمیر24 امکان پذیر در محل است. تشعشع حاصله از مگنترون در هنگام باز و بسته کردن دستگاه در حین تعميرات مايكروفر مطابق با وضعیت فابریک کارخانه یعنی 0RF میبایست میباشد. این مهم توسط خیلی از مراکز غیر متخصص نادیده گرفته میشود و چون تشعشع امواج قابل مشاهده نیست عوارض بلند مدتی را برای کاربر در پی دارد.

ماکروفر خود را به دست متخصصین تعمیرات بسپارید

تعمیرگاه مجاز مایکروفر و مایکروویو مِستر تعمیرات بعنوان تخصصی ترین مرکز تعمیرات مایکروفر در انواع برند و مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر ماکروفر و عرضه خدمات پس از فروش این دستگاه آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه های متفاوت و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات مایکروفر و ماکروویو در انواع برندها و مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است. همچنین این مرکز دارای چندین شعبه در سطح تهران و کرج است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه تعمیرگاه مِستر تعمیرات می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی ماکروفر و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

چرا تعمیر مایکروفر خود را به تکنسین های مِستر تعمیرات بسپاریم؟

 1. در تعمیرگاه مِستر تعمیرات تکنسین های آموزش دیده و متخصص به ارائه خدمات میپردازند.
 2. مرکز دارای مشاوره رایگان با کارشناسانی است که در صورت امکان مشتریان را برای تعمیر و رفع مشکل مایکروویشان راهنمایی میکنند.
 3. جهت داشتن شعب در تمامی نقاط تکنسین در سریع ترین زمان ممکن اعزام شده و سرعت ارائه خدمات بالاتر میرود.
 4. اولویت تکنسین ها تعمیر قطعات میباشد نه تعویض آن ها.
 5. تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه دارای گارانتی میباشد.
 6. هزینهٔ تعمیرات در این مجموعه مطابق نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملاً منصفانه میباشد.

تعمیرگاه مجاز انواع مایکروفر، در مِستر تعمیرات

یافتن تعمیرگاه مجاز مایکروفر یکی از دغدغه های افرادی است که دستگاه هایشان خراب است. در این راستا می توان گفت یکی از بهترین مراکز مجاز و تخصصی در زمینه تعمیرات مایکروفر، مِستر تعمیرات است که تمامی خدمات را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. تمامی قطعات تعویضی این مجموعه از قطعات اصلی و فابریک می باشد. همچنین تعمیر مایکروفر در شرق، غرب، شمال و جنوب نیز توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای مِستر تعمیرات انجام می شود. برای استفاده و دریافت خدمات تعمیر مایکروفر می توانید با ما تماس گرفته و یا درخواست خود را در سایت ثبت نمایید.