یکی دیگر از خدماتی که در مجموعه مستر تعمیرات به صورت تخصصی انجام می شود تعمیر اجاق گاز فردار است. اجاق گاز یکی از پر استفاده ترین لوازم خانگی ست و در نتیجه بیش از دیگر محصولات خانگی، هر خانه نیازمند تعمیرات می شود. مِستر تعمیرات توانسته با سابقه کار خود این نگرانی را بابت تعمیرات از شما عزیزان گرفته و شما را آسوده خاطر کند در صورت نیاز به تعمیرات اجاق گاز فردار شما میتوانید با ما در تماس باشید در اولین فرصت متخصصان خود را به محل شما میفرستیم. توجه داشته باشید که تمامی قطعات به کارگرفته شده در مراحل تعمیر اجاق گازفردار، اورجینال و شامل ضمانت است. 

تعمیر اجاق گاز فردار از قدیم در بین خانواده ها مورد استقبال فراوان بوده است. در واقع تا قبل از استفاده زیاد از اجاق گاز رومیزی در همه خانه ها یکی از این مدل گازها دیده می شد. سرویس اجاق گاز فردار باید به تعمیرکار با تجربه سپرده شود. اصولا تعمیر اجاق گاز و سایر لوازم موجود در آشپزخانه ظرافت و مهارت خاصی می‌طلبد؛ مخصوصا اگر مدل آن جدید باشد. با وجود مدل‌های توکار و رومیزی، دانش لازم برای تعمیرات اجاق گاز فردار حتی از گذشته هم بیشتر شده است. برای اینکه مطمئن شوید شرکتی که برای تعمیر اجاق گاز انتخاب کردید همین خصوصیات را دارد، روی «مِستر تعمیرات» حساب کنید.

برای انجام کوچک ترین کاری مانند نوشیدن یک لیوان چای یا قهوه تا پختن غذاهای خوشمزه، نیاز به اجاق گاز در منزل را می‌توان احساس کرد. اجاق گاز ها از گذشته تا کنون تغییر و تحولات زیادی را به خود دیده اند اما حالت کلی خود را حفظ کرده اند. برای استفاده از اجاق گاز، باید حتما نکات ایمنی لازم را بدانید و به خوبی با نحوه استفاده از آن آگاه باشید وگرنه ممکن است خطراتی را برای خود و دیگران ایجاد نمایید. در صورتی که اجاق گاز خراب شود، بهتر است هر چه سریع تر برای تعمیر آن اقدام نمایید تا ایراد گسترش نیابد و همچنین بتوانید هر چه سریع تر مجددا از آن استفاده نمایید.

تعمیر اجاق گاز فردار

عوامل موثر بر هزینه تعمیر اجاق گاز فردار

قیمت تعمیر اجاق گاز فر دار، در وهله اول کاملا به تعداد خدمات مورد نیاز شما بستگی دارد. مثلا اگر مشکل دستگاه با تعویض ترموکوپل اجاق گاز فِردار رفع شود، شما باید تنها قیمت ترموکوپل اجاق گاز و اجرت تعمیرکار را بپردازید. اما ممکن است به خدمات دیگری مانند تعویض شیشه اجاق گاز، تنظیم شعله اجاق گاز، تعمیر فر و ... نیز نیار پیدا کنید. هرکدام از این موارد حجم کار تعمیرات اجاق گاز را بیشتر، و مبلغی را به فاکتور نهایی شما اضافه می‌کنند.از طرفی، ایرانی یا خارجی بودن و مدل دستگاه شما نیز می‌تواند روی قیمت تعمیر اجاق گاز و خرید قطعات یدکی (در صورت نیاز) تاثیر بگذارد. با تمام این اوصاف، توجه داشته باشید که پس از اتمام تعمیر اجاق گاز، از شما مبلغی بیشتر از هزینه توافق‌شده اخذ نخواهد شد.

برخی از مشکلاتی که نیاز به تعمیر اجاق گاز فردار است

 اجاق ها می توانند با مشکلات مختلفی روبه‌رو شود یکی از این مشکلات ایراد درفِر می باشد و ممکن است به خوبی کار نکند و یا روشن نشدن مشعل اجاق گاز است. نحوه عملکرد اجاق گاز به این صورت است که گاز و هوا از شعله پیلوت محترق شده و در نهایت باید فندک به خوبی کار کند تا جرقه ایجاد شود اما در صورتی که فندک خراب باشد جرقه ایجاد نخواهد شد و مشعل نیز روشن نمی گردد. بنابراین کار نکردن فندک می تواند موجب عدم کارایی این دستگاه شود. در مواردی هم پیش می آید که اجاق گاز جرقه می زند اما روشن نمیشود که ممکن است مشکلی در جریان گاز به وجود آمده باشد یا در قسمت مشعل یا پیلوت مشکلی به وجود آمده باشد ، بنابراین برای رفع این مشکلات می توانید از یک تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر اجاق گاز و سرویس اجاق گاز کمک بگیرید. از مواردی که افراد باید به آن بسیار توجه داشته باشد این است که شعله اجاق گاز زرد بسوزد در حالت عادی شعله اجاق گاز باید به صورت آبی بسوزند اما اگر شعله به رنگ زرد است امکان عدم وجود اکسیژن کافی در اطرافش وجود خواهد داشت. همچنین ممکن است گاز در قسمت مشعل ها دچار مشکل شده باشد. مورد دیگری که در اجاق گاز ممکن است با آن مواجه شوید سر و صدا کردن آتش و سرد روشن شدن شعله می باشد. در حالت عادی شعله های اجاق گاز به صورت آرام می باشند و و اگر سر و صدا از آن بلند شود، ممکن است مشکلی در اجاق گاز به وجود آمده باشد که باید سریع اقدام به تعمیر اجاق گاز در محل نمایید. در مواردی شعله اجاق گاز مثل قبل گرم نمی باشد و یا روشن نمی ماند که این مشکل به دلیل خرابی در قسمت های مختلف از قبیل ژیگلور، نشتی لوله گاز، خرابی شیر گاز، جابجایی سرپوش گاز و غیره می باشد. هر یک از قسمت های اجاق گاز در صورتی که خراب شوند نیاز به تعمیر خواهند داشت اما در صورتی که با تعمیر نتوان قطعه معیوب را مجددا مورد استفاده قرار داد نیاز به تعویض خواهد داشت.

تعمیرکار و سرویس کار اجاق گاز فِردار

به طور کلی تعمیرات اجاق گاز فردار باید توسط تعمیرکاری حرفه ای و متخصص انجام شود  تا آسیبی به اجاق گاز وارد نگردد. تعمیر اجاق گاز فِردار توسط یک فرد غیر متخصص موجب می شود تا ایرادات دستگاه به طور کامل برطرف نشود. همچنین این احتمال نیز وجود دارد که سایر قطعات اجاق گاز دچار خرابی شود. تعمیر انواع اجاق گازهای رومیزی، توکار، مبله و صفحه ای توسط تکنسین ها و تعمیرکاران متخصص مِستر تعمیرات با مناسب ترین هزینه و در کمترین زمان صورت می گیرد. این تعمیرکاران می توانند سریعا به منزل و محل مورد نظر مشتری مراجعه و بدون جابجایی دستگاه اقدام به عیب یابی و رفع عیب آن نمایند. همچنین مشتریان در صورت نیاز می توانند به صورت حضوری دستگاه را به تعمیرگاه منتقل کنند تا تعمیرکاران متخصص دستگاه معیوب را تعمیر کنند. تعمیرکار اجاق گاز فِردار در مِستر تعمیرات تمامی اصول بهداشتی را به خوبی رعایت نموده و فاکتور و ضمانت نامه معتبر مجموعه را نیز به مشتریان تقدیم می نماید.

هزینه تعمیرات و خدمات اجاق گاز فردار

زمانی که تعمیرکاران گروه مستر تعمیرات برای تعمیر گاز در محل مشتری حضور پیدا می کردند و یا به صورت حضوری با مردم صحبت می کردند، گلایه مردم را از تعرفه هزینه های نامعلوم می شنیدند، هزینه هایی که تعمیرکاران مختلف به میل خود بدون تعرفه می گرفتند. شاید هر کدام از ما بارها این جمله را شنیده باشیم که در ایران خدمات پس از فروش معنایی ندارد و نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی مانند اروپا کار نمی کنند. اما مستر تعمیرات سعی می کند می کند تا بهترین هزینه را برای تعمیرات دریافت کند.

هزینه تعمیر اجاق گاز

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز فِردار

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در مِستر تعمیرات مفتخر است که با رعایت قوانین رضایت مشتری در ایران به کار خود ادامه دهد، به یاد داشته باشید که در هر کجای تهران یا کرج که هستید، می توانید با ما تماس بگیرید تا در همان روز در کمترین زمان مشکل اجاق گاز خود را با کمترین هزینه حل کنید.

مهم نیست که برند اجاق گاز شما چه باشد، در سایت مستر تعمیرات انواع اجاق گاز از جمله تعمیر گاز اسنوا، تعمیر گاز سینجر، تعمیر گاز آردل، آلتون، عادل گاز، رزگاز، هاردستون، دوو، امرسان، پادیسان، ماهان، بوش، الجی، میلتون، تعمیر گاز تکنوگاز، آریستون، سامسونگ، کنوود، میله، نف، لاجرمانیا، لوفرا، تعمیر گاز اخوان، آاِگ، بلومبرگ، فریجیدر، الکترولوکس، ماژیک شف، استیل البرز، شف، ویرپول … باشد. مِستر تعمیرات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز برندهای مختلف با بیش از چند سال تجربه در خدمت شما عزیزان میباشد.

تعمیرات اجاق گاز در محل، منزل شما

تعمیر اجاق گاز در محل یا منزل شما از دیگر خدمات ارائه شده توسط مِستر تعمیرات می باشد. توجه داشته باشید تعمیرکاران مِستر تعمیرات اجاق گاز را در محل بر اساس اصول زیر تعمیر می کنند.

  • زمانی که تعمیرکار اجاق گاز در محل حضور دارد، تمامی نکات بهداشتی رعایت می شود.
  • با رعایت زمان بندی طبق درخواست شما، تعمیرکار مِستر تعمیرات در منزل شما حضور خواهد داشت.
  • عیب یابی و تعمیرات اجاق گاز با استفاده از به روزترین تجهیزات و روش های سرویس در اروپا در محل شما عزیزان انجام می شود.

در نظر داشته باشید که یکی از مهمترین مزایای استفاده از خدمات تعمیر اجاق گاز در محل، نظارت مستقیم شما بر عملکرد تکنسین است.

تعمیرگاه مجاز فر، اجاق گاز مبله، صفحه ای، تو کار در مِستر تعمیرات

یافتن تعمیرگاه مجاز اجاق گاز یکی از دغدغه های افرادی است که دستگاه هایشان خراب است. در این راستا می توان گفت یکی از بهترین مراکز مجاز و تخصصی در زمینه تعمیر اجاق گاز فردار، مِستر تعمیرات است که تمامی خدمات را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. تمامی قطعات تعویضی این مجموعه از قطعات اصلی و فابریک می باشد. همچنین تعمیر اجاق گاز در شرق، غرب، شمال و جنوب نیز توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای مِستر تعمیرات انجام می شود. برای استفاده و دریافت خدمات تعمیر فر و اجاق گاز در محل می توانید با ما تماس گرفته و یا درخواست خود را در سایت ثبت نمایید.