یکی از خدماتی که در مجموعه مستر تعمیرات به صورت تخصصی انجام می شود تعمیر انواع گازهای رومیزی و اجاق گازهای برندهای مطرح اروپایی ، ایرانی و… است. تعمیر اجاق گاز رومیزی امروزه درخواست بیشتری دارد زیرا برای استفاده بهینه از فضای اشپزخانه از این نوع گازها استفاده می شود. اجاق گاز رومیزی از حساسیت بیشتری نسبت به سرویس اجاق گاز فردار برخوردار است. زیرا باید نهایت دقت عمل برای تعمیر گاز رومیزی به کار گرفته شود تا در هنگام بلند کردن و باز کردن آن، صفحه اجاق دچار ایراد، شکستگی و ... نشود. توجه داشته باشید که در مراحل تعمیر گاز توسط متخصصین ما، کلیه قطعات گاز اورجینال و شامل ضمانت است. کارشناس مِستر تعمیرات در کمترین زمان ممکن در محل به منظور تعمیرات اجاق گاز و گاز رومیزی حاضر می شود.

اصولا تعمیر اجاق گاز و سایر لوازم موجود در آشپزخانه ظرافت و مهارت خاصی می‌طلبد؛ مخصوصا اگر مدل آن جدید باشد. با وجود مدل‌های توکار و رومیزی، دانش لازم برای تعمیرات اجاق گاز حتی از گذشته هم بیشتر شده است. برای اینکه مطمئن شوید فردی که برای تعمیر اجاق گاز استخدام می‌کنید همین خصوصیات را دارد، روی «خدمات ما» حساب کنید. چنانچه شما نیز به تعمیر اجاق گاز رومیزی یا فردار نیاز پیدا کرده‌اید، از تعویض ترموکوپل اجاق گاز رومیزی گرفته تا تنظیم شعله اجاق گاز، تنها باید وارد صفحه فرم سفارش شوید، به چند سوال کوتاه پاسخ دهید، و درخواست خود را به راحتی ثبت کنید. در غیر اینصورت میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید.

برخی از مشکلاتی که نیاز به تعمیرات اجاق گاز دارد

 اجاق ها می توانند با مشکلات مختلفی روبه‌رو شود یکی از این مشکلات روشن نشدن مشعل اجاق گاز است. نحوه عملکرد اجاق گاز به این صورت است که گاز و هوا از شعله پیلوت محترق شده و در نهایت باید فندک به خوبی کار کند تا جرقه ایجاد شود اما در صورتی که فندک خراب باشد جرقه ایجاد نخواهد شد و مشعل نیز روشن نمی گردد. بنابراین کار نکردن فندک می تواند موجب عدم کارایی این دستگاه شود. در مواردی هم پیش می آید که اجاق گاز جرقه می زند اما روشن نمیشود که ممکن است مشکلی در جریان گاز به وجود آمده باشد یا در قسمت مشعل یا پیلوت مشکلی به وجود آمده باشد ، بنابراین برای رفع این مشکلات می توانید از یک تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر اجاق گاز و سرویس اجاق گاز کمک بگیرید.

از مواردی که افراد باید به آن بسیار توجه داشته باشد این است که شعله اجاق گاز زرد بسوزد در حالت عادی شعله اجاق گاز باید به صورت آبی بسوزند اما اگر شعله به رنگ زرد است امکان عدم وجود اکسیژن کافی در اطرافش وجود خواهد داشت. همچنین ممکن است گاز در قسمت مشعل ها دچار مشکل شده باشد.

مورد دیگری که در اجاق گاز ممکن است با آن مواجه شوید سر و صدا کردن آتش و سرد روشن شدن شعله می باشد. در حالت عادی شعله های اجاق گاز به صورت آرام می باشند و و اگر سر و صدا از آن بلند شود، ممکن است مشکلی در اجاق گاز به وجود آمده باشد که باید سریع اقدام به تعمیر اجاق گاز در محل نمایید.

در مواردی شعله اجاق گاز مثل قبل گرم نمی باشد و یا روشن نمی ماند که این مشکل به دلیل خرابی در قسمت های مختلف از قبیل ژیگلور، نشتی لوله گاز، خرابی شیر گاز، جابجایی سرپوش گاز و غیره می باشد. هر یک از قسمت های اجاق گاز در صورتی که خراب شوند نیاز به تعمیر خواهند داشت اما در صورتی که با تعمیر نتوان قطعه معیوب را مجددا مورد استفاده قرار داد نیاز به تعویض خواهد داشت.

عوامل موثر بر هزینه تعمیرات اجاق گاز

قیمت تعمیر اجاق گاز، در وهله اول کاملا به تعداد خدمات مورد نیاز شما بستگی دارد. مثلا اگر مشکل دستگاه با تعویض ترموکوپل اجاق گاز رومیزی رفع شود، شما باید تنها قیمت ترموکوپل اجاق گاز و اجرت تعمیرکار را بپردازید. اما ممکن است به خدمات دیگری مانند تعویض شیشه اجاق گاز، تنظیم شعله اجاق گاز رومیزی و ... نیز نیار پیدا کنید. هرکدام از این موارد حجم کار تعمیرات اجاق گاز را بیشتر، و مبلغی را به فاکتور نهایی شما اضافه می‌کنند.از طرفی، ایرانی یا خارجی بودن و مدل دستگاه شما نیز می‌تواند روی قیمت تعمیر اجاق گاز و خرید قطعات یدکی (در صورت نیاز) تاثیر بگذارد. با تمام این اوصاف، توجه داشته باشید که پس از اتمام تعمیر اجاق گاز، از شما مبلغی بیشتر از هزینه توافق‌شده اخذ نخواهد شد.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رومیزی، مبله، توکار

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در مِستر تعمیرات مفتخر است که با رعایت قوانین رضایت مشتری در ایران به کار خود ادامه دهد، به یاد داشته باشید که در هر کجای تهران یا کرج که هستید، می توانید با ما تماس بگیرید تا در همان روز در کمترین زمان مشکل اجاق گاز خود را با کمترین هزینه حل کنید.

مهم نیست که برند اجاق گاز شما اسنوا، سینجر، آردل، آلتون، عادل گاز، رزگاز، هاردستون، دوو، امرسان، پادیسان، ماهان، بوش، الجی، میلتون، تکنوگاز، آریستون، سامسونگ، کنوود، میله، نف، لاجرمانیا، لوفرا، اخوان، آاِگ، بلومبرگ، فریجیدر، الکترولوکس، ماژیک شف، استیل البرز، شف، ویرپول … باشد. مِستر تعمیرات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز برندهای مختلف با بیش از چند سال تجربه در خدمت شما عزیزان میباشد.

تعمیر اجاق گاز رومیزی

تعمیرات اجاق گاز در محل، منزل شما

تعمیر اجاق گاز در محل یا منزل شما از دیگر خدمات ارائه شده توسط مِستر تعمیرات است. توجه داشته باشید تعمیرکاران مِستر تعمیرات اجاق گاز را در محل بر اساس اصول زیر تعمیر می کنند.

  • زمانی که تعمیرکار اجاق گاز در محل حضور دارد، تمامی نکات بهداشتی رعایت می شود.
  • با رعایت زمان بندی طبق درخواست شما، تعمیرکار مِستر تعمیرات در منزل شما حضور خواهد داشت.
  • عیب یابی و تعمیرات اجاق گاز با استفاده از به روزترین تجهیزات و روش های سرویس در اروپا در محل شما عزیزان انجام می شود.

در نظر داشته باشید که یکی از مهمترین مزایای استفاده از خدمات تعمیر اجاق گاز در محل، نظارت مستقیم شما بر عملکرد تکنسین است.

تعمیرات اجاق گاز در محل

تعمیرکار و سرویس کار اجاق گاز

به طور کلی تعمیرات اجاق گاز باید توسط تعمیرکاری حرفه ای و متخصص انجام شود  تا آسیبی به اجاق گاز وارد نگردد. تعمیر اجاق گاز توسط یک فرد غیر متخصص موجب می شود تا ایرادات دستگاه به طور کامل برطرف نشود. همچنین این احتمال نیز وجود دارد که سایر قطعات اجاق گاز دچار خرابی شود. تعمیر انواع اجاق گازهای رومیزی، توکار، مبله و صفحه ای توسط تکنسین ها و تعمیرکاران متخصص مِستر تعمیرات با مناسب ترین هزینه و در کمترین زمان صورت می گیرد. این تعمیرکاران می توانند سریعا به منزل و محل مورد نظر مشتری مراجعه و بدون جابجایی دستگاه اقدام به عیب یابی و رفع عیب آن نمایند. همچنین مشتریان در صورت نیاز می توانند به صورت حضوری دستگاه را به تعمیرگاه منتقل کنند تا تعمیرکاران متخصص دستگاه معیوب را تعمیر کنند. تعمیرکار اجاق گاز در مِستر تعمیرات تمامی اصول بهداشتی را به خوبی رعایت نموده و فاکتور و ضمانت نامه معتبر مجموعه را نیز به مشتریان تقدیم می نماید.

هزینه تعمیرات و خدمات اجاق گاز

زمانی که تعمیرکاران گروه مِستر تعمیرات برای تعمیر گاز در محل مشتری حضور پیدا می کردند و یا به صورت حضوری با مردم صحبت می کردند، گلایه مردم را از تعرفه هزینه های نامعلوم می شنیدند، هزینه هایی که تعمیرکاران مختلف به میل خود بدون تعرفه می گرفتند. شاید هر کدام از ما بارها این جمله را شنیده باشیم که در ایران خدمات پس از فروش معنایی ندارد و نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی مانند اروپا کار نمی کنند. اما مِستر تعمیرات سعی می کند می کند تا بهترین هزینه را برای تعمیرات دریافت کند.

تعمیرگاه مجاز فر، اجاق گاز مبله، صفحه ای، تو کار در مِستر تعمیرات

یافتن تعمیرگاه مجاز اجاق گاز یکی از دغدغه های افرادی است که دستگاه هایشان خراب است. در این راستا می توان گفت یکی از بهترین مراکز مجاز و تخصصی در زمینه تعمیر اجاق گاز رومیزی، مِستر تعمیرات است که تمامی خدمات را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. تمامی قطعات تعویضی این مجموعه از قطعات اصلی و فابریک می باشد. همچنین تعمیر اجاق گاز در شرق، غرب، شمال و جنوب نیز توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای مِستر تعمیرات انجام می شود. برای استفاده و دریافت خدمات تعمیر فر و اجاق گاز در محل می توانید با ما تماس گرفته و یا درخواست خود را در سایت ثبت نمایید.